Salomon Pantofi Salomon Xa Rogg M 411218 albastru galben

Produs indisponibil ;(

Oferim pantofi pentru bărbați Salomon XA Rogg M 411218 într-o combinație atrăgătoare de culori albastru și galben. Acești pantofi de antrenament de înaltă calitate au fost concepuți pentru alergătorii care apreciază confortul și sprijinul în timpul antrenamentului.

Pantofii sunt confectionati din materiale sintetice, ceea ce le asigura durabilitatea si rezistenta la diverse conditii meteorologice. Inserția din material textil garantează confort și ventilație, ceea ce este extrem de important în timpul alergării intense. Modelul Salomon XA Rogg este dedicat persoanelor cu tip de picior neutru, ceea ce il face o alegere ideala pentru suprafete dure.

Pantofii jos sunt echipati cu sireturi clasice, care permite o ajustare usoara la picior. Datorită construcției, încălțămintea este perfectă atât pentru alergări lungi, cât și pentru antrenamentele de zi cu zi. Investește în sănătatea și confortul tău alegând pantofii Salomon XA Rogg care te vor însoți la fiecare pas!

  • Culoare: albastru , galben
  • Material branț: țesătură
  • Material exterior: sintetic
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Model: Solomon Xa Rogg

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|