PG1 PG1 Papuci de damă clasici din piele intoarsa Negru Casilda

Produs indisponibil ;(

Acestea sunt slapi clasici de damă din piele intoarsa de la producatorul PG1, care imbina eleganta si confortul. Modelul negru, din piele de căprioară ecologică de înaltă calitate, este perfect pentru coafarea de zi cu zi.

Şlapii sunt aşezaţi pe un toc plat de 2,5 cm înălţime şi au o talpă antiderapantă, care asigură confort chiar şi în timpul plimbărilor mai lungi. Două curele reglabile cu cataramă vă permit să potriviți perfect încălțămintea pe picior, ceea ce mărește confortul de utilizare. În plus, în jurul tălpii există o împletitură decorativă de iută, care conferă șlapilor un aspect la modă și stilat.

Interiorul șlapilor este umplut cu o inserție confortabilă din piele ecologică, care oferă o amortizare adecvată. Varful deschis, rotunjit, face modelul nu doar elegant, ci si practic pentru zilele mai calde.

Șlapii PG1 sunt alegerea perfectă pentru primăvară și vară, potrivindu-se perfect diverselor stiluri. Vă sugerăm să vă alegeți mărimea conform tabelului pentru a vă asigura cea mai bună potrivire. Ambalajul original al producătorului inclus sub formă de cutie face din șlapi și o idee grozavă de cadou.

Nu așteptați! Îmbogățiți-vă garderoba cu acești mulași clasici din piele intoarsa care vor fi tovarășul perfect de zi cu zi!

  • Închideți: Alunecă
  • Încălzire: Lipsa
  • Tipul călcâiului: Apartament
  • Colectie: KeeShoes
  • Culoare: negru
  • Culoarea talpii: bej
  • Material branț: piele artificiala
  • Material exterior: piele ecologica de piele intoarsa
  • Model: Papuci clasici din piele intoarsa Espadrile
  • Nasul: fără bucată de nas
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 2.5
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Model dominant: fără model
  • înălțimea tocului (cm): 2,5 cm
  • Platformă / Talpă (cm): 2
  • Codul producătorului: 77-249 NEGRU

Vă mulțumim că ați adăugat comentariul dvs.

|