Inna marka Pârâii pentru femei lăcuite de decorarea Burgundiei roșu

Produs indisponibil ;(

Descoperiți eleganța și confortul care oferă mochetele noastre de femei din Burgundia, lăcuite de femei, cu decorare! Fabricate din piele ecologică de înaltă calitate, acești pantofi eleganți combină armonios designul modern cu funcționalitatea.

Placă de 3,5 cm, cu o înălțime de 3,5 cm, oferă un confort extraordinar chiar și în timpul unei uzuri lungi. Nasurile lor rotunjite adaugă o ușurință subtilă, iar frumoasa decorare a superiorului introduce puțină glamour, făcându -le alegerea perfectă pentru fiecare ocazie.

Aceste mochete sunt excelente atât în ​​stilizări elegante, cât și în combinații casual cotidiene. Datorită universalității lor, acestea vor fi un complement perfect pentru orice garderobă, iar culoarea lor roșie la modă va introduce prospețimea stilizării tale.

Caracteristici suplimentare, cum ar fi jeturi și știfturi, subliniază caracterul lor de avangardă, iar talpa din plastic negru este o bază solidă pentru confort în fiecare pas.

Nu uitați să ne verificați tabelul de mărime! Alegeți dimensiunea perfectă pentru dvs. și bucurați -vă în fiecare zi de încălțăminte elegantă și confortabilă. Mocasinele sunt livrate în cutia originală, ceea ce le face, de asemenea, o idee de cadou excelentă. Alegeți un plus perfect pentru colecția dvs. și permiteți -vă un lux de modă!

  • Închideți: Alunecă
  • Tipul călcâiului: Toc plat
  • înălțimea tocului (cm): 3,5
  • Înălțimea axului (cm): 5,5
  • Codul producătorului: W-28 vin
  • Culoare: roșu
  • Culoarea talpii: negru
  • Material unic: material
  • Material branț: piele artificiala
  • Material exterior: piele artificiala
  • Nasul: rundă
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 3.5
  • Caracteristici suplimentare: jeturi , lacuit , crampoane
  • Model dominant: fără model

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|