Sergio Leone Plachete din piele de căprioară pe platforma Beige Sergio Leone SP012 bej

Produs indisponibil ;(

Pârâie de căprioară de pe platforma Sergio Leone SP012 din Beige este o alegere excelentă pentru femeile care apreciază combinația de confort și design la modă. Fabricate din piele de căprioară Eco de înaltă calitate, acești pantofi sunt ușori și plăcuți de purtat, ceea ce îi face un însoțitor ideal atât la plimbările zilnice, cât și în timpul întâlnirilor cu prietenii.

Datorită faptului că platforma câștigă popularitate, aceste mochete nu numai că adaugă câțiva centimetri înălțime, dar asigură și stabilitatea și confortul mersului. Modelul deschis le oferă lejeritate și le face o soluție excelentă pentru zilele de primăvară și vară. În combinație cu o talpă albă, întregul arată extrem de elegant și elegant.

Mocasinele au un nas rotund, ceea ce le oferă delicatesă, iar inserția din piele din piele naturală oferă confort chiar și în timpul utilizării pe termen lung. Fiecare pereche este ambalată în cutia originală a producătorului, ceea ce le face, de asemenea, o idee de cadou excelentă.

Nu uitați să verificați tabelul de dimensiuni înainte de a face achiziția pentru a alege dimensiunea perfectă pentru dvs. SERGIO LEONE SP012 LOAfers sunt un must-have în garderoba de primăvară-vară a fiecărei femei la modă!

  • Caracteristici suplimentare: ajurat
  • Codul producătorului: SP012
  • Culoare: bej
  • Culoarea talpii: alb
  • Material unic: spumă
  • Material branț: piele naturala
  • Material exterior: piele naturală de capră
  • Nasul: rundă
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 3

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|
|