Sergio Leone Pompă de damă pe toc de piele întoarsă fucsia Sergio Leone Campbell roz
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 4 - 7 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Pompă de damă pe toc de piele întoarsă fucsia Sergio Leone Campbell roz
Pompele cu toc înalt fucsia din piele intoarsa de dama marca Sergio Leone sunt un adevarat must-have in fiecare colectie eleganta de incaltaminte. Culoarea roz vibrant atrage privirea și adaugă caracter tuturor stilurilor, făcându-le o alegere perfectă pentru diverse ocazii - de la petreceri elegante la ieșiri de zi cu zi.
Designul pompelor cu varf migdalat montat pe un toc stabil, de inaltime medie (9 cm) garanteaza nu doar un aspect atractiv, ci si confortul in utilizare. Datorită branțului din piele naturală, picioarele tale se vor bucura de lejeritate catifelată. Partea superioară de 5,5 cm înălțime, din piele de piele ecologică, este plăcută la atingere și se adaptează perfect piciorului.
Aceste pompe sunt slip-on, ceea ce face să le puneți ușor. Designul lor minimalist, fără modele, le face potrivite pentru multe stiluri, atât formale, cât și mai casual. Nu întârzia - ia-ți acești pantofi eleganti de la Sergio Leone și fii mereu la modă! Produsul este livrat in cutia originala a producatorului, ceea ce il face cadou ideal pentru persoana iubita sau pentru tine.
Investește în confort și stil - pantofii Sergio Leone Campbell sunt alegerea perfectă pentru fiecare femeie modernă!
- Producător: Sergio Leone
- Categorii conexe: femei > Femei > Pompe > Pantofi Sergio Leone
- Material branț: piele naturala
- Material exterior: piele ecologica de piele intoarsa
- Tipul călcâiului: post
- Caracteristici suplimentare: lipsa
- Colectie: KeeShoes
- Culoare: roz
- Material unic: sintetic
- Nasul: rundă
- Înălțimea călcâiului / platformei: 9
- Model dominant: fără model
- Închideți: un alt , aluneca pe
- Încălzire: Lipsa
- Înălțimea arborelui: 5,5 cm
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.