Inna marka Pompe cu sclipici bej de la Bellamy
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 5 - 8 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Pompe cu sclipici bej de la Bellamy
Pompele cu toc înalt din brocart bej Bellamy sunt alegerea perfectă pentru femeile care doresc să adauge un pic de strălucire și eleganță stilului lor. Confecționați din piele brocartă, acești pantofi unici se potrivesc cu o varietate de ținute, de la casual la mai formale.
Modelul M540 se caracterizează printr-un stâlp înalt, acoperit și o platformă suplimentară, care nu numai că subliniază silueta, dar asigură și confort atunci când este purtat. Degetul rotund, subtire adauga clasa, iar inchiderea cu o curea subtire cu catarama mica la glezna garanteaza stabilitate si libertate de miscare.
Pompele într-o nuanță de bej, cunoscută sub numele de Champagne, alungesc perfect picioarele, iar talpa de plastic neagră asigură soliditate și durabilitate. În interior există un branț din piele ecologică, care sporește confortul la purtare chiar și în timpul orelor lungi de utilizare.
Acesti pantofi eleganti sunt o alegere perfecta pentru sezonul Toamna-Iarna, perfecti atat pentru fuste cat si pentru pantaloni eleganti. Ambalajul original al producătorului face ca pompele să fie și o idee grozavă de cadou. Nu astepta, rasfata-te cu un pic de lux cu modelele de la Bellamy!
- Producător: Inna marka
- Categorii conexe: femei > Femei > Pompe > Pantofi Inna marka
- Culoare: bej
- Culoarea talpii: negru
- Material unic: Plastic
- Material branț: piele artificiala
- Material exterior: Plastic
- Model: M540
- Nasul: rundă
- Tipul călcâiului: post
- Înălțimea călcâiului / platformei: 13
- Model dominant: fără model
- Închideți: cataramă
- Colectie: Toamnă iarnă
- Caracteristici suplimentare: lipsa
- Înălţime: 19,5
- Codul producătorului: BM166510
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.