Inna marka Pompe cu toc lat negru B-58 Negru
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 1 - 4 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Pompe cu toc lat negru B-58 Negru
Pompele negre cu toc lat B-58 Black sunt alegerea perfectă pentru fiecare femeie care apreciază stilul și confortul. Acești pantofi eleganți cu înălțimea tocului de 7 cm oferă stabilitate și confort, ceea ce îi face partenerul perfect atât pentru utilizarea de zi cu zi, cât și pentru ocazii speciale.
Confectionati din piele ecologica, pantofii au un finisaj patentat care adauga clasa si sic. Designul lor elegant, cu degete conice, în formă de migdale, subliniază silueta feminină, iar culoarea lor universală neagră le face să se potrivească perfect cu o varietate de stiluri - atât rochii elegante, cât și cele casual de zi cu zi.
Pompele B-58 Black sunt echipate cu o inserție confortabilă, tot din piele ecologică, care sporește suplimentar confortul purtării. Talpa sintetică asigură o aderență adecvată, iar călcâiul bloc solid asigură pas încrezător.
Oferite in ambalajul original al producatorului, aceste pompe vor fi cadoul perfect pentru orice iubitor de moda. Închiderea cu alunecare le face ușor de pus și scos, făcându-le o alegere practică pentru utilizarea de zi cu zi. Alege pompele B-58 Black și bucură-te de combinația de eleganță și confort în fiecare zi!
- Producător: Inna marka
- Categorii conexe: femei > Femei > Pompe > Pantofi Inna marka
- Înălțimea călcâiului / platformei: 7.0
- Material branț: Piele artificiala
- Caracteristici suplimentare: lacuit
- Nasul: Migdală
- Model dominant: fără model
- Material exterior: alte
- Material unic: sintetic
- Culoare: negru
- Închideți: aluneca pe , un alt
- Colectie: KeeShoes
- Tipul călcâiului: Post
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.