Sergio Leone Pompe din piele de căprioară pe un pilon Sergio Leone Pink roz

Produs indisponibil ;(

Va prezentam pantofii eleganti de piele intoarsa cu toc de la Sergio Leone in culoarea roz, care vor completa perfect orice stil. Acesti pantofi clasici sunt confectionati din piele intoarsa ecologica de inalta calitate, care garanteaza nu doar aspectul estetic, ci si confortul la purtare. Un toc stabil de 6,5 cm face ca pantofii să fie perfecti pentru utilizarea de zi cu zi și pentru ocazii speciale.

În interiorul pantofilor există un branț din piele naturală care folosește inovatorul „Soft Comfort System”, oferind confort și susținere picioarelor pe tot parcursul zilei. Pompele au vârful rotund, ceea ce le conferă un caracter clasic. Înălțimea lor superioară este de 6 cm, ceea ce le face să se potrivească perfect cu diverse stiluri - de la rochii elegante la fuste aerisite.

Modelul este slip-on, ceea ce il face o alegere extrem de practica. În plus, acestor pompe lipsesc orice accesorii, ceea ce le subliniază stilul minimalist și elegant. Vă încurajăm să verificați colecția completă de pantofi Sergio Leone pentru a găsi modelul perfect pentru dvs. Nu uitați să folosiți tabelul de mărimi atunci când vă alegeți mărimea.

Pompele Sergio Leone sunt o combinație de confort și eleganță atemporală. Lasă-i să devină tovarășul tău de nedespărțit în orice situație!

  • Colectie: KeeShoes
  • Culoare: roz
  • Material branț: piele naturala
  • Material exterior: piele ecologica de piele intoarsa
  • Tipul călcâiului: post
  • Corpolenţă: G.
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 6.5
  • Închideți: un alt , aluneca pe
  • Încălzire: Lipsa
  • Înălțimea axului (cm): 6 cm
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Nasul: rundă
  • Model dominant: fără model

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|