Vinceza Vinceza Pompe din piele intoarsa pe un toc gros si platforma neagra Adriel negru
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 4 - 7 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Vinceza Pompe din piele intoarsa pe un toc gros si platforma neagra Adriel negru
Vinceza Adriel - Pompe de piele de căprioară pe un călcâi și o platformă masivă (negru)
Pompele elegante și moderne ale lui Vinceza Adriel sunt o propunere pentru femeile care apreciază moda combinată cu confortul. Fabricate din Eco Suede în Universal Black, acestea sunt încorporate pe un călcâi stabil, bloc, cu o platformă (înălțimea călcâiului/platforma: 9 cm), ceea ce asigură un aspect eficient, menținând în același timp confortul mersului. Un nas pătrat și o curea delicată în față oferă pantofilor personaj și eleganță subtilă.
Cele mai importante caracteristici:
- Material exterior: piele intoarsa ecologica
- Introduceți: piele moale, ecologică - purtând confort
- Talpa: sintetica
- tip de călcâi: bloc; Înălțime/platformă a călcâiului: 9 cm
- Închizătoare: slip-on
- Culoare neagra
- Dimensiuni disponibile (lungimea de introducere): 36 - 23,5 cm; 37 - 24 cm; 38 - 24,5 cm; 39 - 25,5 cm; 40 - 26 cm
- Ambalaj: cutia originală a producătorului Vincez
Stilizări și ocazii:
Pompele sunt minunate pentru stilizări de birou, pentru ieșiri de seară sau întâlniri elegante. Combinați -le cu pantaloni de țigări, o fustă de creion sau rochie midi - platforma adaugă stil și lejeritate oricărei stilizări.
Sfaturi pentru cumpărături și îngrijire:
- Atunci când alegeți o dimensiune, vă sugerăm să fiți ghidați de tabelul de mărime și de lungimea talcelului dat mai sus.
- Pentru îngrijirea din piele de căprioară, folosiți o perie delicată din piele de căprioară și fonduri pentru materiale ecologice. Evitați umiditatea excesivă.
Vinceza Adriel este o combinație de design la modă și comoditate practică - alegerea perfectă pentru persoanele care caută pompe eficiente și confortabile.
- Producător: Vinceza
- Categorii conexe: femei > Femei > Pompe > Pantofi Vinceza
- Nasul: pătrat
- Colectie: KeeShoes
- Material unic: sintetic
- Material branț: piele artificiala
- Material exterior: piele ecologica de piele intoarsa
- Tipul călcâiului: bloc
- Înălțimea călcâiului / platformei: 9
- Model dominant: fără model
- Închideți: aluneca pe
- Culoare: negru
- Codul producătorului: 23-20186 NEGRU
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.