Maciejka Pompe din piele pe o bară Maciejka 02629-50 Minereu lăcuit maro

Produs indisponibil ;(

Va prezentam pantofi eleganti din piele cu toc marca Maciejka, model 02629-50, intr-o frumoasa nuanta lacuita de maro ghimbir. Acești pantofi unici, fabricați manual în Polonia, combină măiestria de înaltă calitate cu stilul modern, care cu siguranță vor atrage atenția.

Pompele au fost concepute având în vedere confortul - branțul moale și profilat din piele naturală se adaptează perfect formei piciorului, ceea ce îi face perfecti atât pentru ieșirile de zi cu zi, cât și pentru ocazii speciale. Platforma lor antiderapantă din material de înaltă calitate asigură stabilitate, iar tocul bloc înalt de 10,5 cm adaugă eleganță fără a sacrifica confortul.

Degetul rotund caracteristic și modelul subtil de animale fac ca acești pantofi să iasă în evidență din mulțime, iar culoarea lor roșie universală se potrivește perfect cu o varietate de stiluri. Disponibili in ambalajul original al producatorului, acesti pantofi sunt alegerea perfecta pentru femeia moderna, eleganta.

Nu ratați ocazia de a vă îmbogăți colecția cu acest model unic. Consultați și întreaga ofertă a mărcii Maciejka, care vă oferă încălțăminte și mai stilată și confortabilă, adaptată nevoilor dumneavoastră!

  • Caracteristici suplimentare: lacuit
  • Codul producătorului: 02629-50
  • Colectie: KeeShoes
  • Culoare: Maro
  • Culoarea talpii: Maro
  • Material branț: piele naturala
  • Material exterior: piele naturala
  • Model: pompe 02629-50
  • Nasul: rundă
  • Tipul călcâiului: post
  • Corpolenţă: F1 / 2
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 10.5
  • Model dominant: animal
  • Închideți: un alt , aluneca pe

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|