Inna marka Pompe negre pe stâlpul LEI-80 negru
Produs indisponibil ;(
- Coletul va fi trimis în termen 7 - 10 zile lucrătoare
- Verificați timpii de livrare în diferite țări
- Garanție de returnare a banilor
Vezi de asemenea
Detalii: Pompe negre pe stâlpul LEI-80 negru
Descoperiți eleganța și confortul cu pantofii negri LEI-80 cu toc înalt. Acești pantofi din piele lăcuită cu toc înalt de 9 cm și vârf ascuțit se potrivesc perfect stilului clasic, oferind în același timp un aspect modern. Fabricați din piele ecologică de înaltă calitate, pantofii nu sunt doar stilați, ci și ecologici.
Acest model este perfect atât pentru utilizarea de zi cu zi, cât și pentru ocazii speciale, datorită formei sale universale. Designul slip-on cu talpa neteda si brant din piele ecologica asigura confort de purtare pe tot parcursul zilei, indiferent de situatie.
Pompele LEI-80 sunt disponibile într-o culoare clasică neagră, ceea ce le face completarea perfectă pentru orice stil. Înălțimea lor de 16 cm și înălțimea tocului de 9 cm fac ca picioarele să pară mai subțiri și mai elegante. În plus, finisajul lăcuit le conferă un caracter luxos.
Nu așteptați! Investește în eleganță și confort atemporal cu pompele LEI-80 - perfecte pentru orice ocazie.
- Producător: Inna marka
- Categoriile conexe: femei > Femei > Pompe > Pantofi Inna marka
- Colectie: KeeShoes
- Culoare: negru
- Material branț: piele artificiala
- Material exterior: piele artificiala
- Tipul călcâiului: pin
- Corpolenţă: G.
- Închideți: un alt , aluneca pe
- Caracteristici suplimentare: lacuit
- Nasul: spitz
- Înălțimea călcâiului / platformei: 9
- Model dominant: fără model
Vă mulțumim că ați adăugat comentariul dvs.