Sagan

Pompe Sagan 1750 negru

Produs indisponibil ;(

Oferim pantofii eleganti Sagan (stil 1750) intr-o culoare clasica neagra, care sunt o alegere excelenta pentru fiecare femeie care apreciaza stilul si confortul. Aceste încălțăminte au fost realizate cu grijă în întregime din piele naturală de înaltă calitate, ceea ce garantează durabilitate și confort excepțional de utilizare.

Datorită feței senzuale și a tocului de 9 cm înălțime, acești pantofi subliniază perfect silueta feminină, adăugându-i șic și eleganță. Cuplul jos și confortabil de 1,5 cm face ușoară purtarea lor pentru o lungă perioadă de timp.

Pompele Sagan sunt o alegere perfectă atât pentru ocaziile formale, cât și pentru ieșirile de zi cu zi. Indiferent dacă plănuiești o întâlnire de afaceri sau o cină cu prietenii, acești pantofi vor deveni cu siguranță un element inseparabil al oricărui stil.

Nu ratați ocazia de a cumpăra această încălțăminte unică la un PRET MARE! Alege pompele Sagan și bucură-te de combinația de eleganță, confort și materiale de cea mai înaltă calitate!

  • Model dominant: nici un model
  • Material branț: Piele naturala
  • Material exterior: Piele naturala
  • Tip de toc: Pin
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Culoare: negru
  • Înălțimea tocului/platformei: 9.0

Vă mulțumim că ați adăugat comentariul dvs.

|
Totul a mers fără probleme. Livrare rapidă. Pantofi fantastici. Multumesc. Vă recomand.
|
Pantofi grozavi, comozi, merită prețul! RECOMAND ATAT PANTOFII, CAT SI VANZATORUL!
|
MARE POZITIV!!!!!! MULȚUMESC PENTRU SCHIMBUL PANTOFLOR
|
Pantofi frumosi si comozi!!!! Vă recomand
|
Pantofi conform descrierii, contact foarte eficient cu vânzătorul. Livrare expres. VĂ RECOMAND