Inna marka Pompe Xavier lacuite rosu roșu
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 5 - 8 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Pompe Xavier lacuite rosu roșu
Tocurile înalte Xavier lacuite roșii sunt alegerea perfectă pentru fiecare femeie care dorește să adauge un pic de eleganță și încredere în sine stilului său. Acești pantofi eleganti se disting printr-un toc subțire, înalt, de 11 cm, care prelungește vizual picioarele și un vârf ascuțit, adăugând clasă și șic.
Finisajul lăcuit într-o culoare roșu intens atrage atenția și face ca pantofii să se potrivească perfect atât cu rochiile de seară, cât și cu ținutele casual. Brantul din piele ecologica moale iti asigura confortul la purtare, ceea ce te face dornic sa porti aceste tocuri inalte de multe ori.
Merită să acordați atenție numerotării subestimate, așa că vă recomandăm să alegeți o dimensiune mai mare. Modelul NF03 este slip-on, ceea ce face ușor să le îmbraci și să le scoți. Culoarea rosie a talpii si lipsa unui model confera pantofilor un aspect minimalist dar elegant.
Tocurile înalte Xavier lacuite roșii sunt un must-have în garderoba ta, care cu siguranță vor adăuga caracter și stil unic oricărei ținute. Disponibili in ambalajul original al producatorului, vor fi si o idee grozava de cadou pentru o persoana draga. Nu ezita, adaugă un strop de eleganță garderobei tale cu aceste tocuri unice!
- Producător: Inna marka
- Categorii conexe: femei > Femei > Pompe > Pantofi Inna marka
- Caracteristici suplimentare: lacuit
- Colectie: KeeShoes
- Culoarea talpii: roșu
- Material unic: Plastic
- Material branț: piele artificiala
- Material exterior: piele artificiala
- Model: Pompi de dama din piele lacuita NF03
- Nasul: spitz
- Tipul călcâiului: pin
- Înălțimea călcâiului / platformei: 11
- Model dominant: fără model
- Culoare: roșu
- Închideți: aluneca pe
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.