Inna marka Pompele clasice bejice lăsate pe un călcâi înalt

Produs indisponibil ;(

Descoperiți eleganța la cea mai bună ediție cu pompele clasice bej, lăcuite pe un călcâi înalt. Acești pantofi unici sunt o propunere ideală pentru femeile care doresc să combine stilul cu confortul. Tăierea lor atemporală îi face să se încadreze perfect în tendințele actuale ale modei și, de asemenea, constituie o alegere excelentă pentru diverse ocazii - de la întâlniri formale, la mese fastuoase, la seri relaxante cu prietenii.

Pompele au fost făcute cu atenție din piele ecologică de înaltă calitate, ceea ce garantează nu numai un aspect frumos, ci și confortul de a purta toată ziua. Suprafața lăcuită le oferă stil, iar culoarea lor bej atractivă le face ușor combinate cu diverse stilizări - atât rochii elegante, cât și ținute mai casual.

Datorită tocurilor înalte de 9,5 cm înălțime, aceste pompe prelungesc optic picioarele, oferind figura zveltei și ușurinței. Degetul de migdale le oferă subtilități, iar fermoarul introdus face mai ușor să se pună și să se îndepărteze. Talpa din plastic durabil oferă aderență și durabilitate adecvate, ceea ce crește confortul utilizării.

Pompele clasice bej, lăcuite pe un călcâi înalt, sunt ambalate în cutia producătorului original, ceea ce le face un cadou minunat pentru o persoană iubită. Pariați pe eleganță și stil unic - alegeți un model care vă va încânta nu numai pe voi, ci și în împrejurimi!

  • Material branț: piele artificiala
  • Caracteristici suplimentare: lacuit
  • Codul producătorului: BM222486
  • Culoare: bej
  • Culoarea talpii: bej
  • Material unic: Plastic
  • Material exterior: piele ecologica lacuita
  • Model: 66-7
  • Nasul: migdale
  • Tipul călcâiului: pin
  • Închideți: aluneca pe

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|