Inna marka Pompele de aur pe un toc stilț Byatt

Produs indisponibil ;(

Descoperiți pantofii Byatt aurii unici cu toc înalt, care vor adăuga clasă oricărei ținute. Perfect atât pentru ocazii elegante, cum ar fi nunți, cât și pentru munca de zi cu zi. Aceste frumoase tocuri înalte se caracterizează printr-o structură la modă din piele de crocodil, ceea ce face ca modelul Byatt să iasă în evidență față de alții.

Partea superioară din piele ecologică într-o nuanță metalizată captivantă atrage atenția, iar vârful subțire, ascuțit, adaugă un farmec stilat. Înălțimea tocului de 7,5 cm garantează confortul la purtare în timp ce slăbește silueta.

Vă rugăm să rețineți că numerotarea este mică, așa că vă recomandăm să alegeți un model cu o mărime mai mare. O gamă largă de mărimi de la 36 la 41 înseamnă că fiecare femeie va găsi mărimea perfectă pentru ea însăși. Pompele Byatt sunt ambalate în cutia originală a producătorului, ceea ce le face o idee grozavă de cadou.

Nu mai astepta! Colecția de primăvară-vară a căpătat un accent nou, strălucitor - alege pantofii aurii Byatt cu toc înalt și creează combinații de modă de neuitat.

  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Colectie: Primavara vara
  • Culoare: de aur
  • Culoarea talpii: bej
  • Material unic: Plastic
  • Material branț: piele artificiala
  • Material exterior: piele artificiala
  • Model: CD60
  • Nasul: spitz
  • Tipul călcâiului: pin
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 7.5
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: aluneca pe
  • Codul producătorului: BM125513

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|