PS1

PS1 Pompele de damă pe tocuri din piele de căprioară galbenă Neshka

Produs indisponibil ;(

Descoperiți eleganța și confortul cu pantofii cu toc înalt Neshka de la PS1. Aceste pompe unice de piele intoarsa intr-o frumoasa culoare galbena sunt o alegere perfecta pentru orice ocazie, de la intalniri de afaceri la petreceri de seara.

Înălțimea superioară de 5,5 cm și un stâlp stabil de 8 cm îți fac silueta mai subțire și te vei simți încrezător și elegant. Un branț delicat din piele asigură confortul picioarelor dumneavoastră toată ziua, eliminând teama de abraziuni dureroase.

Pompele Neshka sunt disponibile și în alte culori, ceea ce vă permite să vă potriviți perfect stilul. Închiderea cu alunecare ușurează încălțarea și scoaterea pantofilor. Realizate din piele intoarsa ecologica de inalta calitate, arata elegant si la moda.

Investește în pantofi care combină confortul și eleganța - alege pantofii PS1 Neshka și ieși în evidență din mulțime! Nu uitați să folosiți tabelul de mărimi atunci când vă alegeți mărimea pentru a se potrivi perfect pantofii pe picioare.

  • Înălțimea superioară (cm): 5,5
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Nosek: spitz
  • Model dominant: nici un model
  • Încălzire: Lipsa
  • Înălțimea superioară: 5,5 cm
  • Material branț: piele ecologica
  • Material exterior: piele ecologica piele intoarsa
  • Tip de toc: post
  • Colectare: KeeShoes
  • Culoare: galben
  • Material de talpă: sintetic
  • Înălțimea tocului/platformei: 8
  • Închizătoare: alte , slip-on

Vă mulțumim că ați adăugat comentariul dvs.

|