Inna marka Pompele de lac negru pe stâlpul X-70
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 7 - 10 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Pompele de lac negru pe stâlpul X-70
Vă prezentăm pantofii eleganti, patentați, X-70, cu toc înalt, care vor adăuga clasă oricărui stil. Realizați din material de înaltă calitate asemănător pielii, acești pantofi de damă combină durabilitatea cu un aspect la modă. Un pompe clasice cu vârf rotund și toc de 6 centimetri este soluția perfectă pentru femeile care apreciază confortul și stilul.
Aceste pompe se caracterizează printr-o strălucire delicată, iar designul lor minimalist este completat de știfturi subtile care adaugă caracter. Închiderea cu alunecare le face extrem de ușor de pus, iar talpa din material sintetic asigură o bună aderență și confort pentru purtarea de zi cu zi.
Interiorul pantofului este finisat cu piele ecologica, ceea ce imbunatateste confortul de utilizare, iar varful ascutit subtiaza optic picioarele. Datorită înălțimii de 11 cm, pantofii subliniază perfect silueta și sunt complementul perfect atât pentru look-urile de zi cu zi, cât și pentru cele mai elegante.
Pompele negri patentate X-70 sunt un must-have în garderoba oricărei femei. Te vor face să te simți încrezător și elegant în orice situație. Investește astăzi în modă și confort!
- Producător: Inna marka
- Categorii conexe: femei > Femei > Pompe > Pantofi Inna marka
- Caracteristici suplimentare: lacuit , crampoane
- Colectie: KeeShoes
- Culoare: negru
- Material unic: sintetic
- Material branț: Piele artificiala
- Material exterior: alte
- Nasul: Spitz
- Tipul călcâiului: Post
- Înălțimea călcâiului / platformei: 5.0
- Model dominant: fără model
- Închideți: un alt , aluneca pe
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.