Sergio Leone Pompele din piele de căprioară burgundă pentru femei pe bară Sergio Leone Campbell roșu

Produs indisponibil ;(

Descoperiți stilul și eleganța unice cu pantofii de damă din piele intoarsa burgundy cu toc înalt de Sergio Leone Campbell. Acești pantofi clasici într-o culoare frumoasă, roșu intens, sunt alegerea perfectă pentru ocaziile elegante, atrăgând atenția și adăugând șic oricărui stil.

Designul cu un vârf de migdale combinat cu un stâlp stabil, de înălțime medie, cu o înălțime de 9 cm, garantează nu doar un aspect la modă, ci și confortul la purtare. Înălțimea superioară de 5,5 cm face pompele extrem de modelate și se potrivește bine piciorului. Brantul din piele naturala ofera moliciune si confort, ceea ce face din fiecare moment petrecut in acesti pantofi o placere pura.

Aceste pompe se disting nu numai prin culoare, ci si prin materialul lor - pielea ecologica de piele intoarsa le confera un caracter unic. Varful rotund si lipsa modelului fac ca croiala sa fie clasica si universala, iar inchiderea cu alunecare face ca punerea lor sa fie rapida si comoda.

Pompele cu toc din piele intoarsa burgundy de la Sergio Leone Campbell sunt un must-have in fiecare colectie de incaltaminte. Dacă vrei să îmbini eleganța cu confortul, nu mai aștepta - comandă-le acum la un preț excelent! Perfecte pentru o cină cochetă, nuntă sau alt eveniment special - cu siguranță vor atrage atenția și vor sublinia stilul tău unic.

  • Înălțimea axului (cm): 5,5
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Colectie: KeeShoes
  • Culoare: roșu
  • Material unic: sintetic
  • Nasul: rundă
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 9
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: un alt , aluneca pe
  • Încălzire: Lipsa
  • Înălțimea arborelui: 5,5 cm
  • Material branț: piele naturala
  • Material exterior: piele ecologica de piele intoarsa
  • Tipul călcâiului: post

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|