Seastar Seastar Pompele lăcuite roz

Produs indisponibil ;(

Descoperiți un stil și o eleganță extraordinare cu pantofii lacuți roz de la brandul Seastar. Acești pantofi de damă sunt alegerea perfectă pentru femeile care doresc să îmbine confortul cu un aspect unic. Înălțimea tocului de 8 cm și forma stiletto conferă figurii un aspect mai suplu, subliniind în același timp delicatețea feminină.

Pompele sunt realizate din piele ecologică de înaltă calitate, care nu numai că arată grozav, dar asigură și durabilitate și confort la purtare. Lipsa modelelor și designul minimalist fac ca acești pantofi să se potrivească perfect cu o varietate de stiluri - de la rochii elegante la ținute casual.

Închizătorul slip-on garantează ușurința de cumpărare și dezasamblare, care este extrem de funcțional în utilizarea de zi cu zi. Degetele ascuțite adaugă șic pantofilor, iar culoarea roz aduce un pic de prospețime și bucurie oricărei garderobe.

Pompele Seastar sunt o combinație perfectă de stil și confort - creează cu ei look-uri de neuitat pentru orice ocazie!

  • Caracteristici suplimentare: lipsa , lacuit
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: aluneca pe
  • Material branț: Piele artificiala
  • Nasul: Spitz
  • Culoare: roz
  • Tipul călcâiului: Pin
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 8.0
  • Material exterior: piele artificiala

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|