Sergio Leone Pumps stiletto patent auriu Sergio Leone de aur
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 7 - 10 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Pumps stiletto patent auriu Sergio Leone de aur
Pompele stiletto aurii Sergio Leone sunt alegerea perfectă pentru femeile care doresc să adauge un pic de eleganță și strălucire stilului lor. Realizați din piele ecologică într-o culoare aurie izbitoare, acești pantofi combină o croială modernă cu un stil unic.
Modelul cu stiletto inalt de 9 cm se remarca printr-un deget migdalat, care pune in evidenta supletea si feminitatea piciorului. Interiorul pompelor este umplut cu piele naturala, ceea ce asigura confortul la purtare, iar captuseala ecologica favorizeaza ventilatia. Datorita grosimii talpii de 0,5 cm, pantofii sunt stabili si confortabili.
Aceste pompe sunt perfecte atât pentru ocazii speciale, cât și pentru ieșirile de zi cu zi. Croiala lor casual le face perfecte pentru asortarea cu rochii, fuste sau stiluri casual. Datorită închiderii cu slip-on, încălțarea și scoaterea pantofilor devin extrem de ușoare.
Produsul este disponibil in marimi standard, ceea ce recomanda alegerea marimii pe care o porti cel mai des. Pompele argintii Sergio Leone sunt un must-have pentru fiecare femeie la modă. Oferă o garanție de 24 de luni, ceea ce demonstrează calitatea înaltă a manoperei. Cu siguranță vor fi un plus perfect pentru orice garderobă!
- Producător: Sergio Leone
- Categorii conexe: femei > Femei > Pompe > Pantofi Sergio Leone
- Colectie: KeeShoes
- Culoare: de aur
- Culoarea talpii: bej
- Material exterior: piele artificiala
- Model: Pompe pe un ac bej perlat
- Tipul călcâiului: pin
- Corpolenţă: G.
- Înălțimea călcâiului / platformei: 9
- Închideți: aluneca pe
- Caracteristici suplimentare: metalic
- Material branț: piele naturala
- Nasul: migdale
- Model dominant: fără model
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.