Sergio Leone Sandale de damă aurii cu bretele decorative de la Sergio Leone de aur

Produs indisponibil ;(

Sandalele pentru femei de aur cu dungi decorative de la renumitul brand Sergio Leone sunt alegerea perfectă pentru ocazii speciale. Acești pantofi eleganți combină o tăietură clasică cu accente moderne, ceea ce le face perfecte pentru evenimente de seară sau sărbători.

Fabricate din materiale de înaltă calitate, sandalele sunt caracterizate printr -o talpă netedă din plastic, care asigură confortul purtării. Un călcâie deschisă și lipsa unui nas sunt elemente care adaugă ușurință și vă permit să vă respirați picioarele liber, ceea ce este deosebit de important în serile de vară.

Culoarea aurii și rinentele de pe benzi fac din sandalele Sergio Leone o adevărată sărbătoare pentru ochi, desenând ochii și adăugând splendoarea oricărei stilizări. Un călcâi înalt cu o înălțime de 8 cm sub forma unui post combină stabilitatea cu eleganța, permițându -vă să vă deplasați confortabil.

Interiorul pantofilor este plin de piele naturală, ceea ce crește în continuare purtând confort. Datorită cataramei, puteți potrivi cu ușurință sandalele cu picioarele dvs., ceea ce garantează o reținere perfectă.

Închis în cutia originală a producătorului, aceste sandale vor fi un cadou excelent sau un plus unic pentru colecția de încălțăminte. Alegeți sandalele de aur Sergio Leone și fiți regina serii!

  • Codul producătorului: SK-048GO
  • Culoare: de aur
  • Material branț: piele naturala
  • Material exterior: piele artificiala
  • Nasul: fără bucată de nas
  • Tipul călcâiului: post
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 8
  • Închideți: cataramă
  • Caracteristici suplimentare: strasuri

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|