Vinceza

Vinceza Sandale din piele de căprioară cu arc negru

Produs indisponibil ;(

Descoperă sandalele cu fundă Vinceza într-o culoare neagră elegantă, care reprezintă o alegere perfectă pentru fiecare femeie care prețuiește stilul și confortul. Aceste sandale clasice, cu înălțimea tocului de 10,5 cm, îți vor sublinia perfect silueta și îi vor conferi un caracter unic.

Confectionate din piele intoarsa ecologica de inalta calitate, sandalele Vinceza sunt nu doar elegante, ci si ecologice. Lipsa unui deget de la picior face ca acest model să fie ușor și aerisit, făcându-l o completare perfectă pentru stilurile de vară.

Un avantaj suplimentar al acestui model este o funda fermecătoare, care le conferă un farmec de fetiță și o eleganță excepțională. Un branț confortabil din piele ecologică asigură confortul la purtare pe tot parcursul zilei, iar tocul înalt adaugă înălțime și eleganță.

Sandalele Vinceza sunt perfecte atât pentru ocazii speciale, cât și pentru ieșirile de zi cu zi. Asorteaza-le cu o rochie, fusta sau pantaloni si cu siguranta vei atrage atentia. Alege clasicul si eleganta cu sandalele Vinceza!

  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Model dominant: nici un model
  • Material branț: Piele ecologica
  • Nosek: Fără nas
  • Tip de toc: Pin
  • Material exterior: Piele de piele intoarsa ecologica
  • Culoare: negru
  • Înălțimea tocului/platformei: 10.5

Vă mulțumim că ați adăugat comentariul dvs.

|