Inna marka Sandale roșii pe un toc înalt Masih roșu
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 5 - 8 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Sandale roșii pe un toc înalt Masih roșu
Descoperă extraordinarele sandale roșii cu toc Masih - alegerea perfectă pentru orice petrecere de vară! Acești pantofi eleganti nu numai că subliniază frumusețea picioarelor tale datorită tocului stiletto clasic, dar oferă și un confort ridicat la purtare datorită branțului moale din piele ecologică.
Confectionate din piele ecologica piele intoarsa, sandalele Masih imbina stilul cu caracterul practic, iar culoarea lor rosu intens va atrage cu siguranta atentia. Numerotarea standard vă permite să alegeți cu ușurință mărimea potrivită - trebuie doar să vă urmați mărimea.
Sandalele Masih se caracterizează printr-un vârf rotund și un toc înalt de 11,5 cm, ceea ce le face o completare perfectă a stilurilor de vară. Talpa din plastic negru le confera un caracter modern, iar inchiderea cu catarama asigura stabilitate.
Disponibil în mărimile de la 36 la 40, sandalele Masih sunt o opțiune excelentă pentru orice femeie care vrea să iasă în evidență din mulțime. În ambalajul original al producătorului, acești pantofi eleganti vor fi un cadou perfect sau un plus unic pentru garderoba ta.
Alege confortul si eleganta cu sandalele Masih si lasa o impresie uluitoare la fiecare petrecere de vara!
- Producător: Inna marka
- Categorii conexe: femei > Femei > Sandale > Pantofi Inna marka
- Caracteristici suplimentare: lipsa
- Colectie: Vară
- Culoare: roșu
- Culoarea talpii: negru
- Material unic: Plastic
- Material branț: piele artificiala
- Material exterior: piele ecologica de piele intoarsa
- Model: M1L2851-5
- Nasul: rundă
- Tipul călcâiului: pin
- Înălțimea călcâiului / platformei: 11.5
- Model dominant: fără model
- Închideți: cataramă
- Codul producătorului: BM147542
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.