SHELOVET Shelovet mukluki de damă cu blană negru
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 4 - 7 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Shelovet mukluki de damă cu blană negru
Mukluk-urile de damă SHELOVET cu blană neagră sunt alegerea perfectă pentru zilele reci. Aceste cizme de zăpadă la modă și confortabile combină stilul casual cu funcționalitatea, perfecte pentru stilul de zi cu zi.
Realizați din imitație de piele de căprioară de înaltă calitate, acești pantofi nu numai că arată elegant, dar oferă și confort datorită căptușelii din material textil. Inserțiile de blană și izolația asigură căldură chiar și în zilele mai reci.
Mukluks au un deget plin și un călcâi moale, încorporat, care sporește suplimentar confortul la purtare. Înălțimea lor superioară este de 21-22 cm, iar lățimea lor este de 34-36 cm, ceea ce le permite să fie ajustate la orice tip de vițel. Talpa din plastic cu benzi de rulare garantează o aderență excelentă, ceea ce este important în timpul plimbărilor de iarnă.
Datorită închiderii cu slip-on, încălțarea și scoaterea pantofilor este extrem de ușoară. În plus, platforma de 3 cm înălțime adaugă ceva înălțime fără a îngreuna picioarele.
Aceste mukluks de damă SHELOVET sunt complementul perfect pentru garderoba ta de toamnă și iarnă, combinând designul la modă cu confortul de utilizare. Ambalajul original al producătorului le face o idee grozavă de cadou. Nu ezita, alege mukluk-uri stilate care iti vor oferi confort si stil in orice situatie!
- Producător: SHELOVET
- Categorii conexe: femei > Femei > Bocanci de zapada > Pantofi SHELOVET
- Tipul călcâiului: fără călcâi
- Lățimea arborelui: 34-36cm
- Înălțimea arborelui: 21-22cm
- Caracteristici suplimentare: blană
- Colectie: KeeShoes
- Culoare: negru
- Material unic: sintetic
- Material exterior: țesătură
- Încălzire: da
- Înălțimea călcâiului / platformei: 3
- Material branț: țesătură
- Înălţime: înalt
- Model dominant: fără model
- Închideți: un alt , aluneca pe
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.