SHELOVET Tenisi dama Shelovet albi ajurati negru

Produs indisponibil ;(

Adidașii de damă albi, eleganti și versatili, de la Shelovet, sunt alegerea perfectă pentru femeile care caută încălțăminte confortabilă, dar elegantă. Acestea prezintă o combinație modernă de design sport cu un accent ușor, casual, care se potrivește aproape oricărei ținute și ocazii.

Producătorul SHELOVET a avut grijă de fiecare detaliu pentru a oferi purtătorilor confort și eleganță maximă. Deși numele produsului provoacă o oarecare disonanță („adidași albi pentru femei” versus culoarea reală „negru”), culoarea neagră a acestor adidași este cea care îi face o alegere clasică care se potrivește cu o gamă largă de culori de garderobă.

Creați pentru femeile active care petrec multe ore în picioare, acești adidași nu au toc. Fabricate dintr-o talpă plată din plastic de 2,5 cm înălțime, care este sigură pentru picior, oferă stabilitate și amortizare adecvate.

Materialul exterior este din imitație de piele, asigurând durabilitate și ușurință de curățare, în timp ce materialul interior este o țesătură moale care permite pielii să respire și previne mirosurile neplăcute. Finisajul ajurat introduce un element de respirabilitate si este apreciat mai ales in zilele mai calde, asigurand circulatia aerului in jurul piciorului.

Șireturile flexibile și solide vă permit să ajustați individual pantofii la picior, iar contorul de călcâi moale încorporat protejează călcâiul împotriva abraziunilor. Varful rotund ofera suficient spatiu pentru degete, iar insertul textil ofera confort suplimentar in timpul utilizarii.

Produsul este livrat in ambalajul original al producatorului, care ii garanteaza integritatea in timpul transportului si este o idee grozava de cadou. Lejeritatea încălțămintei, doar 0,7 kg cu ambalaj, o face ușor de transportat și depozitat.

Acești teniși negri ajurati de la SHELOVET se potrivesc perfect sezonului primăvară/vară, fiind baza pentru multe stiluri de zi cu zi. Culoarea lor universală neagră, stilul simplu dar elegant și confortul de utilizare le fac un must-have în garderoba oricărei femei care prețuiește atât funcționalitatea, cât și designul la modă.

  • Tipul călcâiului: Fără toc
  • Culoare: negru
  • Material branț: țesătură
  • Material exterior: piele artificiala
  • Nasul: rundă
  • Închideți: dantelat
  • Caracteristici suplimentare: ajurat
  • Colectie: KeeShoes
  • Model: Tenisi albi ajurati de dama
  • Încălzire: Nu
  • Înălţime: scăzut
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 2.5
  • Model dominant: fără model

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|