Inna marka Tenisi K-75 Leopard cu șireturi maro negru

Produs indisponibil ;(

Descoperiți clasicii confortului și stilului cu adidașii Vans K-75 Leopard în nuanțe de maro, bej și negru. Acești adidași cu șireturi combină designul modern și funcționalitatea peste medie, ceea ce îi face o alegere ideală pentru utilizarea de zi cu zi. Realizate din pânză groasă, acestea oferă nu numai durabilitate, ci și o ușurință și o moliciune extraordinare, ceea ce face ca purtarea lor să fie o adevărată plăcere.

Adidașii sunt montați pe o talpă de cauciuc albă, care absoarbe perfect fiecare pas. Datorită acestui lucru, obțineți o senzație de confort chiar și în timpul plimbărilor lungi sau activităților în aer liber. Croiala decoltata si varful rotund le dau un caracter clasic, iar culorile universale le fac usor de combinat cu o varietate de stiluri.

Perfecti pentru scoala, iesirile cu prietenii sau plimbarile in weekend, adidasii K-75 Leopard Vans sunt un must-have in garderoba oricarei femei. Nu ezita și adaugă un pic de confort și stil look-ului tău de zi cu zi!

  • Material branț: Țesătură
  • Înălţime: scăzut
  • Nasul: Rundă
  • Model dominant: fără model
  • Material exterior: Țesătură
  • Culoare: maro, bej , negru
  • Caracteristici suplimentare: lipsa

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|