Inna marka Tenisi negri ajurati cu sclipici Zorka negru

Produs indisponibil ;(

Adidașii negri Openwork cu Zorka Glitter sunt alegerea perfectă pentru femeile care doresc să combine un aspect la modă cu confort. Fabricate din piele ecologică de înaltă calitate, acești încălțăminte scăzută, cu dantelă, garantează nu numai un design atractiv, ci și confortul de a purta. Nasul rotund le oferă clasă, iar accentele subtile de sclipici introduc o mică strălucire, ceea ce le face un complement perfect atât pentru stilizări casual, cât și pentru mai elegante.

Adidașii Zorka au un fund de cauciuc alb, ceea ce le oferă lejeritate și adaugă contrast cu negru clasic. Înălțimea călcâiului/platformei de 5,5 cm le face perfecte pentru utilizarea de zi cu zi, iar partea lor superioară (11,5 cm) asigură libertatea de mișcare. În plus, lipsa încălzirii le face perfecte pentru zilele de primăvară și vară.

85-950 în negru este decorat într-un stil minimalist, ceea ce le va permite să le potrivească cu ușurință cu diverse ținute. Calea de pe șireturi garantează o potrivire perfectă a piciorului, iar ambalajul original al producătorului le face un cadou fantastic pentru fiecare iubitor de modă.

Adidași negri Openwork cu sclipici Zorka este un must-have pentru fiecare femeie care dorește să introducă ochi atrăgători și elemente la modă. Nu ratați ocazia de a adăuga o mică strălucire stilului dvs. zilnic!

  • Codul producătorului: BM193128
  • Colectie: Vară, Primăvară
  • Culoare: negru
  • Culoarea talpii: alb
  • Material unic: Gumă
  • Material branț: țesătură
  • Material exterior: piele artificiala
  • Model: 85-950
  • Nasul: rundă
  • Încălzire: Nu
  • Înălţime: scăzut
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: dantelat

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|