D/CEO D/CEO Tenisi sport Ena albi și argintii
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 4 - 7 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: D/CEO Tenisi sport Ena albi și argintii
ENA și CEO adidași sport cu argint alb sunt o propunere ideală pentru femeile care apreciază atât confortul, cât și aspectul la modă. Fabricate din piele organică, acești pantofi nu numai că arată grozav, dar aderă perfect la picior, asigurând stabilitate și confort atunci când purtați.
Inima acestor adidași este o decorare groasă și decorativă a lanțului, care le oferă un personaj modern. Acesta este un hit al sezonului, care va atrage cu siguranță aspectul. În plus, fermoarul de pe șireturi permite o potrivire perfectă a piciorului, ceea ce crește confortul utilizării.
Talpa din cauciuc garantează o aderență excelentă, iar inserția de țesătură moale asigură plăcerea de a purta toată ziua. Adidașii joși cu nas rotund este o soluție universală care va funcționa în multe stiluri - atât zilnic, cât și în combinații sportive.
Nu ezitați și faceți -vă adidașii unici care vor veni în ambalajul original al producătorului. Alegeți -vă dimensiunea standard și bucurați -vă de stilul și confortul pe care îl oferă acești pantofi la modă.
- Producător: D/CEO
- Categorii conexe: femei > Femei > Sport > Pantofi D/CEO
- Codul producătorului: WX-132 Silver
- Culoare: argint
- Material unic: Gumă
- Material branț: țesătură
- Material exterior: piele artificiala
- Nasul: rundă
- Înălţime: scăzut
- Înălțimea călcâiului / platformei: 4
- Model dominant: fără model
- Închideți: dantelat
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.