Inna marka Tocuri clasice negre 4014 negru
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 4 - 7 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Tocuri clasice negre 4014 negru
Tocurile înalte clasice negre 4014 sunt o alegere elegantă pentru fiecare femeie care prețuiește stilul și confortul. Confectionati din piele intoarsa de inalta calitate, acesti pantofi imbina designul modern cu o silueta clasica. Structura lor subtilă este caracterizată de un nas în formă de migdale, care le adaugă lejeritate și eleganță.
Unul dintre avantajele cheie ale acestor pantofi stiletto este călcâiul lor foarte înalt, de 11 centimetri, care nu numai că subțiază optic silueta, ci și face ca fiecare stil să arate elegant. Interiorul încălțămintei este finisat cu piele ecologică ușoară, ceea ce asigură confortul și confortul purtării pe tot parcursul zilei.
Tocurile negre clasice 4014 sunt perfecte pentru diverse ocazii - atât de zi cu zi, la birou, cât și pentru ocazii mai elegante. Datorită designului slip-on, sunt ușor de îmbrăcat, ceea ce le face un articol practic de garderobă. Talpa sintetică asigură durabilitate și tracțiune adecvate, ceea ce este important în utilizarea de zi cu zi.
Căutați pantofi universali care să se potrivească cu multe stiluri? Tocurile înalte clasice negre 4014 vor fi o alegere perfectă care vă va sublinia stilul individual. Fiecare femeie ar trebui să le aibă în colecția ei, iar ambalajul lor original le va face și o idee grozavă de cadou.
- Producător: Inna marka
- Categorii conexe: femei > Femei > Pompe > Pantofi Inna marka
- Colectie: KeeShoes
- Culoare: negru
- Material unic: sintetic
- Material branț: piele artificiala
- Închideți: un alt , aluneca pe
- Caracteristici suplimentare: lipsa
- Material exterior: piele ecologica de piele intoarsa
- Nasul: spitz
- Tipul călcâiului: pin
- Înălțimea călcâiului / platformei: 11.0
- Model dominant: fără model
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.