Vices Vices Tocuri din piele intoarsa vicii maro

Produs indisponibil ;(

Va prezentam pantofii inalti din piele intoarsa maro de la renumitul brand Vices, perfecte pentru fiecare femeie care vrea sa adauge eleganta stilului sau. Acești pantofi unici se remarcă printr-un vârf ascuțit elegant, care prelungește optic picioarele, subliniindu-le suplețea și feminitatea.

Înălțimea tocului de 8,5 cm le permite să ridice corect silueta, asigurând în același timp confort atunci când sunt purtate. Suprafața netedă, fără model, din piele ecologică de înaltă calitate arată ca pielea de căprioară autentică, adăugând clasă și șic.

Pompele Vis sunt cu slip-on, făcându-le rapid de pus și scos, făcându-le perfecte atât pentru purtarea de zi cu zi, cât și pentru ocazii speciale. Materialul branțului este tot din piele ecologică, ceea ce asigură confortul la purtare pe tot parcursul zilei.

Datorită culorilor universale de maro și bej, aceste tocuri înalte din piele intoartă se potrivesc perfect cu o varietate de stiluri, de la casual la mai elegante. Alege tocuri maro Vices si bucura-te de stil si confort in orice situatie!

  • Culoare: maro, bej
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: aluneca pe
  • Material branț: Piele artificiala
  • Material exterior: Piele ecologică de capră
  • Nasul: Spitz
  • Tipul călcâiului: Pin
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 8.5

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|