Vices Vices Trappers eleganti pe un glisor maro

Produs indisponibil ;(

Descoperă stilul și confortul cu cizmele maro cu fermoar de la Vices. Aceste botine elegante de damă combină cele mai bune caracteristici ale designului fashion și funcționalitatea. Realizate din materiale de înaltă calitate, ele încântă prin durabilitate și estetică, potrivindu-se perfect cu tendințele.

Culorile lor maro și bej le conferă un caracter universal, ceea ce le face perfecte pentru multe stiluri - atât casual, cât și mai elegante. Tocul plat de 3 cm îl face confortabil de purtat toată ziua, iar vârful rotund adaugă lejeritate.

Cizmele Trapper sunt într-un stil clasic, ajungând deasupra gleznei, ceea ce le face o alegere ideală pentru zilele reci. Izolația din interiorul pantofilor garantează confort termic, iar fermoarul și șireturile asigură o potrivire perfectă pe picior.

Nu mai astepta! Alege adidași maro Vices care vor combina moda cu funcționalitatea și vor adăuga un caracter unic stilului tău.

  • Material exterior: alte
  • Culoare: maro, bej
  • Tipul călcâiului: Toc plat
  • Material branț: alte
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Model dominant: fără model
  • Înălţime: pentru glezna
  • Încălzire: da
  • Nasul: Rundă
  • Închideți: dantelat , Lacăt
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 3.0

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|