Vices Vices Vicii lord de piele intoarsa neagra negru

Produs indisponibil ;(

Vices Lords din piele intoarsa neagra sunt pantofi eleganti care vor fi o completare perfecta pentru orice stil. Fabricate din piele ecologică de înaltă calitate, oferă atât confort, cât și un aspect elegant. Inchiderea cu slip-on le face extrem de practice si usor de pus, lucru care va fi apreciat de fiecare femeie activa.

Lordii au un vârf rotund, ceea ce le conferă un caracter clasic, iar culoarea neagră minimalistă le face să se potrivească perfect cu alte elemente ale garderobei. Cu o înălțime a tocului de numai 3 cm, oferă confort în timpul mersului, adăugând în același timp un farmec delicat fiecărui pas.

Perfecte pentru utilizarea de zi cu zi, pentru lucru sau pentru intalniri cu prietenii, Lords Vices din piele intoarsa neagra sunt o alegere pentru femeile care apreciaza eleganta combinata cu functionalitatea. Alege acesti pantofi si bucura-te nu doar de stilul lor, ci si de confortul pe care il garanteaza!

  • Material exterior: piele artificiala
  • Închideți: aluneca pe
  • Material branț: Piele artificiala
  • Nasul: Rundă
  • Model dominant: fără model
  • Culoare: negru
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 3.0

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|