Vices Vices Viciile 7369-38-negru

Produs indisponibil ;(

Va prezentam espadrilele negre Vices 7369-38-black wedge - alegerea perfecta pentru femeile care apreciaza stilul si confortul. Realizați din piele de căprioară ecologică de înaltă calitate, acești pantofi la modă combină eleganța cu funcționalitatea de zi cu zi.

Partea superioară a sandalelor este caracterizată de degetele rotunde încorporate, asigurate cu un șnur strălucitor, care le conferă un farmec unic. Tocul expus pune subtil in evidenta picioarele, iar banda subtire de material din jurul gleznei se termina cu o cravata originala, care asigura o potrivire perfecta.

O pană înaltă, de 8 cm înălțime, înfășurată cu un șnur, nu numai că prelungește optic silueta, dar asigură și confortul la purtare, perfect pentru zilele de vară. Talpa sintetica si brantul din piele ecologica garanteaza durabilitate si confort.

Espadrilele Vices sunt o alegere perfecta pentru diverse ocazii – atat pentru intalnirile cu prietenii cat si pentru petrecerile de vara. Indiferent de stil, culoarea neagră le face să se potrivească cu multe stiluri. Primești produsul în ambalajul original al producătorului, ceea ce îl face și o idee grozavă de cadou.

Alege eleganta si confortul cu espadrilele Vices 7369-38-negre si adauga un caracter unic stilului tau!

  • Colectie: KeeShoes
  • Culoare: negru
  • Material unic: sintetic
  • Nasul: rundă
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Material branț: piele artificiala
  • Material exterior: piele ecologica de piele intoarsa
  • Tipul călcâiului: coturn
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 8.0
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: dantelat

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|
|
|