M. DASZYŃSKI M. DASZYŃSKI Cizme ajurate din piele intoarsa neagra M.Daszyński SA198-33 negru

Produs indisponibil ;(

Vă prezentăm cizme de piele de căprioară deschise pentru femei de la renumitul brand M. Daszyński, model SA198-33. Acești pantofi eleganți și eleganți sunt o propunere ideală pentru femeile care apreciază moda și poartă confort.

Partea superioară este confecționată din piele ecologică din piele de piele de înaltă calitate, ceea ce nu numai că le oferă un personaj unic, dar le face și ecologică. Decorațiunile deschise adaugă ușurință și stil, datorită căruia cizmele vor completa perfect atât stilizări zilnice, cât și de seară.

Interiorul pantofilor este plin de piele naturală, ceea ce asigură confortul și ventilația bună. În plus, căptușeala de țesături crește confortul utilizării, iar grosimea talcei de 1 cm face cizmele stabile și confortabile atunci când mergeți. Înălțimea superiorului de aproximativ 37 cm permite o potrivire perfectă la picioare, iar un călcâi plat de 4 cm înălțime le face practice în fiecare zi.

Modelul SA198-33 este disponibil într-o culoare neagră clasică, ceea ce le face un element extrem de universal al fiecărui garderobă. Electul de fixare cu fermoar face mai ușor să se pună și să decoleze, iar nasul rotund adaugă subtilitate. Aceste cizme ajung la genunchi, ceea ce subliniază figura și adaugă eleganță.

Comandați acum și descoperiți cum un stil unic poate merge mână în mână cu confort datorită cizmelor M. Daszyński!

  • Codul producătorului: SAN44A
  • Material exterior: piele ecologica de piele intoarsa
  • Încălzire: Nu
  • Tipul călcâiului: toc plat
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 4
  • Culoare: negru
  • Material branț: spumă
  • Nasul: rundă
  • Închideți: pe lacăt

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|