D/CEO D/CEO Tenisi de damă Milenka bej și auriu
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 4 - 7 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: D/CEO Tenisi de damă Milenka bej și auriu
Descoperiți adidașii neobișnuiți pentru femei bej-auriu din D/CEO-o combinație perfectă de stil și confort! Acești pantofi sport la modă, din piele ecologică de înaltă calitate, se adaptează perfect la picior, oferind un confort excepțional în timpul uzurii de zi cu zi.
Detaliul remarcabil, care este un lanț decorativ larg pe partea superioară, este un succes al acestui sezon, care adaugă caracterul și aspectul eficient al oricărei stilizări. Adidașii au o dimensiune standard, așa că este recomandat să -și aleagă dimensiunea obișnuită, ceea ce asigură o potrivire perfectă.
Talpa lor de cauciuc oferă o aderență excelentă, iar talna țesături garantează respirabilitatea, ceea ce face ca acești pantofi să fie ideale atât pentru ieșiri zilnice, cât și pentru activități sportive. Avantajul Milenka este, de asemenea, o înălțime mică, ceea ce le face confortabile și ușor de pus datorită dantelării practice.
Disponibile în culoarea bej elegantă, aceste adidași pot fi combinate cu ușurință cu diverse ținute, de la casual la mai elegant. Când cumpărați pantofi Milenka, alegeți nu numai designul la modă, ci și calitatea și confortul la fiecare pas. Vedeți singur cum va fi un complement perfect pentru garderoba dvs.
- Producător: D/CEO
- Categorii conexe: femei > Femei > Sport > Pantofi D/CEO
- Codul producătorului: LT33-19 Aur
- Culoare: bej
- Material unic: Gumă
- Material branț: țesătură
- Material exterior: piele artificiala
- Înălţime: scăzut
- Înălțimea călcâiului / platformei: 5.5
- Model dominant: fără model
- Închideți: dantelat
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.