M.Daszyński

M.Daszyński Cizme cu toc plat din piele de căprioară roşu

Produs indisponibil ;(

Descoperiți eleganța și confortul cu cizmele plate de piele de căprioară de la M.Daszyński! Acești pantofi unici încântă nu numai prin croiala lor clasică, ci și prin culoarea roșie originală, care va adăuga energie oricărui stil. Confectionate din imitatie de piele intoarsa de inalta calitate, arata extrem de stilat si sunt alegerea perfecta pentru sezonul toamna/iarna.

Cizmele au toc încorporat, rigidizat, care asigură stabilitate și confort la purtare. Un toc plat inalt de 3,5 cm le face perfecte pentru stilul de zi cu zi, iar talpa sintetica cu banda de rulare garanteaza o buna aderenta pe diverse suprafete.

Cele mai importante caracteristici sunt:

- Croială clasică până la genunchi, cu vârf rotund.

- Inchidere cu fermoar pentru o punere usoara.

- Materiale de inalta calitate: material interior 100% textil si piele ecologica de piele intoarsa ca material exterior.

Cizmele M.Daszyński sunt alegerea perfectă pentru stilul casual, care cu siguranță va atrage atenția și vă va pune în valoare stilul individual. Aceasta va deveni cu siguranță perechea ta preferată din colecția ta de toamnă-iarnă. Nu aștepta - adaugă-le în garderoba ta și bucură-te de modă în fiecare zi!

  • Colectare: KeeShoes
  • Culoare: roşu
  • Material de talpă: sintetic
  • Material exterior: piele ecologica piele intoarsa
  • Nosek: rundă
  • Încălzire: NU
  • Tip de toc: toc plat
  • Lățimea superioară: 36
  • Înălțimea superioară: 36
  • Înălțimea tocului/platformei: 3.5
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Material branț: alte
  • Model dominant: nici un model
  • Închizătoare: pe lacăt

Vă mulțumim că ați adăugat comentariul dvs.

|